Экскурсионный автобусный тур в Македонию : проезд на автобусе, экскурсии, впечатления!

Акция завершена
Полная стоимость:2572 ГРН
Стоимость со скидкой:1800 ГРН
Скидка:30%
Экономия:772 ГРН
Уже купили: 31 чел.
*При купівлі екскурсії в Охрид 35€

Країна смарагдових гір, кришталево чистих озер та рік, красивої архітектури, вишуканої балканської кухні та колоритних традицій – Північна Македонія зуміє здивувати і закохати з першого погляду! Живописні краєвиди озера ОХРИД з його старовинними храмами, амфітеатром і розкішними віллами, рукотворне диво природи – КАНЬЙОН МАТКА та відновлена після землетрусів білосніжна столиця  СКОП'Є радо чекають на гостей! 

В стоимость тура входит

  • проїзд автобусом єврокласу;
  • проживання у готелях 2-3*;
  • харчування - сніданок в готелі
  • супровід керівника групи;
  • оглядові екскурсії згідно програми туру;
  • медична страхівка

Даты заездов

  • 25.11.2021
Екскурсійний автобусний тур в Македонію!
(Львів) - Скоп'є --Охрид - (Львів)
День 1:

06:30 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізнийчний вокзал

7:00 виїзд зі Львова.

 Перетин українсько-угорського кордону.

Нічний переїзд.
День 2:
Переїзд в Скоп'є. 
Оглядова екскурсія в Скоп'є.
Обов’язково відвідай Скоп’є – столицю Північної Македонії, над якою височіє Хрест тисячоліття, оберігаючи від руйнівних землетрусів, які ретельно знищили всю двохтисячолітню красу. Сьогодні Скоп’є – це з любов'ю відновлений до непізнаваності колоритний балканський мегаполіс, місто архітектурного хаосу із безліччю білосніжних грецьких колон, паризькими та римськими мостами через річку Вардор, сучасними скляними фасадами й мусульманськими мінаретами, пишними фонтанами та незліченними гігантськими скульптурами, тріумфальною аркою та площею Македонія з вершником на коні, який занадто схожий на самого Олександра Македонського. Насолодися прогулянкою столичним містом, що таке ж тепле і яскраве, як прапор Північної Македонії. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.
Вільний час.
Факультативно пропонуємо:
Каньйон Матка 31€/25Є діти до 12 років
Поїдь на побачення із природою до надзвичайно фотогенічного  каньйону Матка. Могутні високі скелі, що ніби ступають по водній гладі річки Тріски, як велетенські лапи дивовижних тварин, порослі чагарниками стрімкі урвища, різної довжини печери та бухти, серпанок туману поміж смарагдовими горами, середньовічні оборонні монастирі та церкви лише за кілька метрів від води, численні прогулянкові човники, свіже гірське повітря, бірюзова прозора вода – відчуття нірвани й катарсису гарантовано! Тривалість екскурсії – орієнтовно 3 год.


Поселення в готель. Ночівля.


День 3:
Сніданок. Виселення з готелю. 
Факультативно пропонуємо:

Непідвласний часу Охрид 35€

Непідвласний часу Охрид – це і найглибше на Балканах озеро (до 300 м), кришталева прозорість якого сягає 20 метрів, та однойменне місто на його берегах із найстарішими на Балканах тисячолітніми православними храмами, старовинними будинками – пірамідами навпаки, вузенькими мощеними вуличками, затишною площею Старий базар, єдиним у країні давньогрецьким амфітеатром та величною фортецею болгарського володаря Самуїла. Озеро й місто Охрид занесені до Списку всесвітньої спадщини людства ЮНЕСКО, як дорогоцінні перлини, якими заманюють туристів численні сімейні крамнички цього містечка. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Прогулянка на кораблику в Охриді 20 Є дорослі/14 Є діти до 12 років

Прогулянка на кораблику в Охриді – це чудова нагода побачити з ракурсу «македонського моря» старовинне місто, фортецю царя Самуїла, монастир Святого Наума, вершечки охридських храмів, яких, кажуть є стільки, скільки днів у році. Тут прозора і до безмежжя синя гладь озера красується в обрамленні далеких гір, дрібні грайливі рибки плавають табунцями, свіжий вітер жене хвилі, які вихлюпуються на відшліфовану бруківку красивої набережної з пальмами, кущами лаванди і розмарину. Вдихни на повні груди свіжого бризу та аромати балканських рослин і загадай бажання охридській золотій рибці!


Монастир Святого Наума 20€ дор/14€ діти до 11,99 років 
У гості до Святого Наума :Майже під македонсько-албанським кордоном, на березі озера Орхид серед мальовничої, як із картин, природи розташований монастир Святого Наума — один із найстаріших православних монастирів на Балканах. Сюди від ІХ століття тягнулися вервечки паломників, навіть коли землями Македонії володіли турки-османи. У святого Наума, наймолодшого учня Кирила та Мефодія, який тут жив, працював і мандрував селами, просили мудрості, розуму, допомоги в навчанні. Сьогодні тут живуть граційні павичі, а численні туристи намагаються підійти ближче до саркофагу із мощами святого – чи для того, щоб перевірити легенду про стукіт серця святого Наума, чи, можливо, почути підтвердження, що їхнє прохання буде виконано. Збір групи. Нічний переїзд у Львів.
День 4:
Прибуття у Львів орієнтовно о 21:00.

Оформление документов

Предоставить указанные документы:
  • Договор по Европе - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
  • Договор по Украине - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
Если по каким-то причинам Вы не смогли подготовить данные документы то Вы всегда сможете заполнить их у нас в офисе 

Обязательно ознакомьтесь с процедурой покупки тура

Сайт разработан SamsonOS