Автобусний екскурсійний тур до Боснії та Герцеговини: цікаві екскурсії, неймовірні краєвиди, проїзд,ночівлі, сніданки, страхівка!

Акция завершена
Полная стоимость:5198 ГРН
Стоимость со скидкой:3638 ГРН
Скидка:30%
Экономия:1560 ГРН
Уже купили: 4 чел.
**при оплаті депозиту на факультативні екскурсії 33€

В стоимость тура входит

В стоимость тура не входит

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 3*;
 • харчування - сніданки в готелях;
 • харчування - сніданки в готелях;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • страхування (групове);
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);
 • Веселий водограй Кравіца 15€ дор./12€ діти до 12 р.червень - серпень 20€ дор./17€ діти до 12 р.
 • Світло для світу з Меджуґор'є 20€ дор./15€ діти до 12 р.
 • Мостару та Благай — земне і вічне 15€ дор./12€ діти до 12 р.

Даты заездов

 • 07.04.2021
 • 21.04.2021
 • 30.04.2021
 • 06.05.2021
 • 26.05.2021
 • 17.06.2021
 • 24.06.2021
 • 14.07.2021

Програма туру:

Запрошуємо в країну, сама назва якої викликає казкові асоціації – БОСНІЮ Й ГЕРЦЕҐОВИНУ. Тебе чекають у гості красиві міста: зелена і колоритна столиця САРАЄВО, де надзвичайно цінують кожну хвилину життя і п’ють каву на м'яких подушках, та багатонаціональний МОСТАР, серце якого складається з двох частин, поєднаних унікальним Старим мостом. ВОДОСПАД КРАВІЦА – ідеальне місце для медитацій і фотосесій, що додасть сил і натхнення своєю неспинною енергією води. МОНАСТИР БЛАГАЙ з його містичною атмосферою дервішів-суфіїв та всесвітньо відомий ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР МЕДЖУГОР'Є допоможуть зрозуміти світ і своє призначення в ньому. «Танцюй так, ніби ніхто не бачить! Живи так, ніби на Землі рай!».

День 1:

Для в'їзду у Боснію та Герцоговину потрібно мати довідку про негативний ПЛР тест на Covid-19. Тест потрібно здавати в день виїзду. Для всіх бажаючих  організовуємо здачу тестів у м. Львів в день виїзду. Вартість 800 грн.

18:30 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал 19:00 виїзд зі Львова.

Нічний переїзд в Сараєво.

 

День 2:

Прибуття в Сараєво. Поселення в  готель. 

Оглядова екскурсія в Сараєво

Багатостраждальна столиця Боснії і Герцеговини Сараєво від пострілу біля Латинського мосту в 1914 році, з якого почалася І Світова війна, і до чотирирічної кровопролитної облоги 1992-1996 років пережила багато важких днів, проте досі вирізняється з-поміж інших столиць розмаїттям народів, релігій, культур, стилів архітектури та щоденного життя. Тут подорож у часі створять християнські церкви та костели з XV ст., Стара синагога з  XVІ ст., безліч мечетей зі стрункими мінаретами, ратуша у мавританському стилі, середньовічна атмосфера Східного ринку «Чаршия», красиві мости та затишні кафе на набережній річки Мілячки і зовсім сучасний хмарочос Avaz Twist Tower – найвищий на Балканах. Сараєво зачаровує своїм шармом та особливим східним колоритом, залишаючи про себе лише щасливі спогади.

Вільний час щоб насолодитися містом самостійно. Ночівля.

 

День 3:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мостар. Вільний час щоб насолодитися містом самостійно. Факультативно пропонуємо:


Веселий водограй Кравіца

На території заповідника розкинув своє смарагдове віяло один із найкрасивіших на Балканах водоспад Кравіца – каскад численних великих і малих потоків зі спецефектами веселок над водограєм, що спадає з висоти 25 метрів. Тут можна постояти під потужними струменями природного душу, вдосталь поплавати в кришталево чистій воді річки Требіжат чи покататися на човнику водним плесом, скуштувати місцеві страви і провести незабутні миті серед мальовничих,  фотогенічних пейзажів. А дорога через густі хвойні ліси в містечко Любушки приведе до винарні, яка частує гостей смачними ароматними винами. Дегустація вин та дегустація пршуту оплачуються додатково.


Мостар і Благай — земне і вічне

Розділене рікою і війною на східну та західну частини – мусульманську боснійську й католицьку хорватську – місто Мостар сьогодні об’єднує всіх мешканців любов’ю до свого міста і до кави, яку тут п’ють зранку, ввечері і ще кілька разів на день. Гостей Мостар зустрічає вузькими вуличками з кам’яними будинками, Хрестом Тисячоліття, дзвонами церков і співами муедзинів, барвистими торговими рядами і знаменитим «боснійським дивом» – Старим мостом. На південь від Мостару розташоване атмосферне містечко Благай – давня столиця Герцеговини, де біля витоку річки Буни ісламські мандрівні монахи-дервіші «приліпили» по-пташиному до могутніх скель свій монастир-текію. Тут досі панує атмосфера XVI століття, яку кожен зможе відчути, пройшовшись під старовинними дерев’яними балками стель по барвистих східних килимах. Сотні співочих птахів на гранатових деревах, кам’яні мости і бірюзові водоспади на скелястих терасах, а ще повсюдні аромати турецької кави і рахат-лукуму – ця абсолютна природна гармонія просто заворожує!


Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

День 4:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Мостарі. Факультативно пропонуємо:


Світло для світу з Меджуґор'є

Невеличке селище Меджуґор’є – світовий центр молитви, Вавилон із безлічі мов, рас і вікових категорій, мальовнича  місцевість поміж гір, куди щороку з’їжджається 2,5 мільйони паломників з усього світу, щоб почути послання Діви Марії для людства, які від 1991 року переказують місцеві візіонери. Сюди їдуть, щиро вірячи в одужання чи здійснення заповітної мрії, очікуючи відповіді на свої запитання чи просто з цікавості до неймовірного. Однак незалежно від релігійних переконань чи атеїстичних життєвих принципів кожен відчуває тут присутність непідвладного науці дива, знаходить умиротворення і спокій, переосмислює свої вчинки та покидає Меджуґор’є з чітким наміром змінити своє життя на краще.

Збір групи. Нічний переїзд у Львів

День 5:

Прибуття у Львів орієнтовно 14:00

Оформление документов

Предоставить указанные документы:
 • Договор по Европе - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
 • Договор по Украине - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
Если по каким-то причинам Вы не смогли подготовить данные документы то Вы всегда сможете заполнить их у нас в офисе 

Обязательно ознакомьтесь с процедурой покупки тура

Сайт разработан SamsonOS