Ескурсійний тур в Карпати з виїздом з Києва : проїзд на автобусі, ночівлі в готелі, харчування, екскурсії!

Купить
Полная стоимость:4334 ГРН
Стоимость со скидкой:3250 ГРН
Скидка:25%
Экономия:1084 ГРН
Уже купили: 23 чел.
Осталось: 2021-12-19-09-12-54

В стоимость тура входит

В стоимость тура не входит

 • Проживання в готелі «Панська Ровінь» 2 ночі
 • Проїзд на автобусі згідно програми туру
 • 2 сніданки
 • Екскурсія по м. Берегово.
 • Екскурсія по місту-фортеці Тустань
 • Екскурсія по м. Львів;
 • Медичне страхування
 • Послуги супроводжуючого групи.
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти;

Даты заездов

 • 16.09.2021
 • 14.10.2021
 • 11.11.2021
 • 24.12.2021
 • ПРОГРАМА ТУРУ:
 • 1 ДЕНЬ.КИЇВ - ЖИТОМИР - ЛЬВІВ

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  19:45 збір групи в м Київ, біля м Житомирська  і виїзд автобусом до м. Берегово Закарпатської області. 

  21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ. 2:45 посадка туристів в м. Рівне (об’їзна, готель Айвенго або Хуторок).

 • 2 ДЕНЬ.БЕРЕГОВО - ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ - МОХНАТЕ

  08:00 – 10:00 – приїзд в м. Берегово.

  Сніданок самостійно.

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток 20 грн.). Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Обід та вільний час у місті.

  Відвідування відкритого термального басейну (вхідні квитки сплачуються додатково).

  Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої води з високою мінералізацією, її температура круглий рік становить 36-38 градусів. Вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи. У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 150 грн.)

  Переїзд в с. Мохнате, поселення в готель.

 • 3 ДЕНЬ.СИНЕВИР - ПИЛИПЕЦЬ - ВОДОСПАД "ШИПОТ"

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України». (Дорослі 390 грн. Діти до 12 років 250 грн). У вартість входить: трансфер, послуги екскурсовода, вхідні квитки по програмі).

  Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одного з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м. Бажаючі можуть купатися під водоспадом. 

  Виїзд до озера Синевир. По дорозі відвідування мінеральних джерел в с. Келечин.

  Пішохідна екскурсія по Національному природному парку «Синевир» з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Синевир – найбільше озеро Карпат за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Повернення в готель. Вільний час

 • 4 ДЕНЬ.УРИЧ - НАСКАЛЬНЕ МІСТО-ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ - ЛЬВІВ

  Звільнення номерів. сніданок.

  Переїзд в с. Урич Львівської області.

  Відвідування наскального міста-фортеці Тустань– пам’ятника природи та археології національного значення. (Вхідний квиток 50 грн.)

  Тустань – унікальна пам’ятка ІХ-ХІІІ століття, місце, що дозволить вам заглянути назад, в історію і культуру Українського Середньовіччя, зразок зодчества домонгольського періоду, який не має аналогів в Європі!

  Дивлячись як самотньо підносяться три скелі поблизу села Урич, тільки уявити можна, що в давнину тут розміщувався величезна дерев’яний місто-фортеця висотою в п’ять поверхів! На самих скелях залишилися сліди будівництва: видовбані пази і вруби (всього близько 4000), штучні печери, залишки кладки кам’яної стіни і цистерн для зберігання води.

  Нині скелі Тустані – це однойменний історико-культурний заповідник і одна з найпопулярніших стародавніх фортець України.

  Виїзд до Львова.

  Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Ви побачите всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

  Вільний час у Львові

  Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

  «Криївка» – найвідоміший ресторану Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА, «Мазох – cafe» – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів «батька мозохізма» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха. «Гасова Лямпа», пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи. «Шоколадниця» – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

  Для туристів, які подорожують на автобусі: О 22:00 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд зі Львова до Києва чи Ваше місто (Прохання ж / д квитки брати після 22:00).

 • 5 ДЕНЬ.ПРИЇЗД В КИЇВ

  Приїзд до Києва приблизно о 6:00 – 8:00. 


Оформление документов

Предоставить указанные документы:
 • Договор по Европе - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
 • Договор по Украине - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
Если по каким-то причинам Вы не смогли подготовить данные документы то Вы всегда сможете заполнить их у нас в офисе 

Обязательно ознакомьтесь с процедурой покупки тура

Сайт разработан SamsonOS