Автобусний тур до загадкової Словенії: автобусній переїзд, ночівлі в готелі, цікаві екскурсії, неймовірні враження!

Акция завершена
Полная стоимость:3294 ГРН
Стоимость со скидкой:2635 ГРН
Скидка:20%
Экономия:659 ГРН
Уже купили: 24 чел.

*при купівлі екс. на озеро Блед 35Є


Для перетину кордону з Словенією необхідно пред'явити:

- або негативний ПЛР тест зданий не раніше ніж за 72 години до перетину кордону з Словенією 

- або негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Словенією(за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€).

- або сертифікату вакцинації проти COVID-19 (вакцини Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson and Johnson, Covishield, CoronaVac, Sinopharm).

В турі буде організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 20 хв.


В стоимость тура входит

В стоимость тура не входит

 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3 *
 • харчування - сніданки в готелях
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівника групи
 • страхування
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € (оплата на місці)
 • оренда навушників 3€ (оплата з туром)
 • собисті витрати

Даты заездов

 • 14.10.2021
 • 22.10.2021
Програма туру:
День1

06:30 - збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал
 07:00 - виїзд зі Львова. 
Перетин українcько-угорського кордону. 
 Нічний переїзд

День2

Прибуття в Ізолу.
 Відпочинок на морі. 
  Оглядова екскурсія в Ізолі 
Ізола – старовинне містечко вправних рибалок, нащадки яких теж не уявляють свого життя без моря – тут дуже красива набережна зі стоянкою яхт та білосніжних вітрильників. Над дахами старого міста, на краю колишнього острова – італійською «ізола», височіє дзвіниця церкви Св. Мауро XVI століття. Вузькі середньовічні вулички, невеликі будинки під червоною черепицею, бароковий палац Бесенгі-дельї-Угі XVIII століття та палац Манцолі XV століття, безліч крамниць, затишних ресторанів і кафе створюють чарівну атмосферу міста. Зміни політичного правління (венеціанці, французи, австрійці) загартували характер мешканців Ізоли, і сьогодні у них можемо повчитися, як зберігати спокій та радіти життю, незважаючи ні на що.
Вільний час. 
Відпочинок на морі
 Факультативно пропонуємо: Відвідати місто Піран та Порторож 18/15€ 
Відвідай містечко Піран на узбережжі півострова Істрія, яке пам'ятає грецькі легенди, велич Священної Римської імперії і розкіш Австро-Угорщини. Сьогодні найкрасивіше місто словенського Середземномор'я славиться фестивалями солеварів, художників і віртуозів-скрипалів. Тут тебе зустрінуть вузенькі вулички, серед яких просто неможливо заблукати, адже всі вони ведуть до відомої площі Тартіні, відсутність автомобілів, мальовничі будиночки, які так ніжно торкаються один до одного, затишні ресторанчики, де готують найсмачнішу в Словенії рибу, та вишукані яхти, які так гарно виблискують під сонячним промінням у хвилях Адріатичного моря! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.
Збір групи. 
Переїзд готель на території Словенії. 
Ночівля

День3

Сніданок. 
Виселення з готелю. 
Вільний час. 
 Пропонуємо поїздку на Озеро Блед 35€ дор.
 Пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою - подорож до невеличкого альпійського містечка Блед із кришталево чистим озером та старовинним замком. Неймовірно красиве влітку, із теплою до +24 С водою насиченого кольору бірюзи, озеро оточене синіми горами, за які час до часу зачіпаються хмарки. Взимку вода замерзає, і від інею, що густо вкриває дерева, все навколо здається нереальним, іграшковим. Можеш обійти озеро стежиною навколо, щоб побачити цю красу з усіх ракурсів, можеш човником доплисти до маленького острівця посеред озера з храмом і дзвінницею. Кажуть, якщо подзвонити там у дзвін і загадати бажання - воно обов'язково здійсниться! Можеш піднятися до замку Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину, який надовго зачарує твій погляд..
Відпочинок на озері. 
 Факультативно в Бледі пропонуємо: серце Словенії - долина Триглавського озер, - оз. Бохинь і легендарний водоспад савица -21€ дор./15€ діти до 12 р. 
Серце Словенії - долина Триглавських озер - це красиві ландшафти, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу, альпійське озеро Бохінь та легендарний водоспад Савіца. Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку, названого на честь гори Триглав - найвищої вершини Словенії. Озеро Бохінь - льодовикового походження, розташоване на висоті 525 м над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійськими Альпами, - це найбільше озеро Словенії, що притягує туристів з усього світу своєю незайманою природою, поєднаною з високим рівнем сервісу, та чистою джерельною водою, у якій хочеться як не поплавати в теплу пору, то хоча б ноги замочити. А водоспад Савіца, що стрімко злітає з висоти 51 м у вузькій ущелині поміж крутих скель, точно вартий твого неймовірного захоплення! Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.
Ущелина Вінтґар- 18€ дор./13€ діти до 12 р.
 Пропонуємо трансфер до ущелини Вінтґар, щоб вповні насолодитися красою природи Словенії, - природне диво серед недоторканного лісу і високих скель, де нестримна сила чистої бірюзової води створила лабіринт на 1,5 км, який проходиш на одному диханні.Чудовою винагородою за подоланий шлях дерев'яними помостами над нестримною течією буде розкішний водоспад Шум. Приємний запах хвойного лісу, навислі над прірвою скелі, що на фото створюють ефект кадрів із фільму-фантастики, містичний монотонний шум води і водограю - все це супроводжує почуття умиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого світу краси. Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.
Вечірній збір групи. 
Нічний переїзд у Львів.

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 21:00

Оформление документов

Предоставить указанные документы:
 • Договор по Европе - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
 • Договор по Украине - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
Если по каким-то причинам Вы не смогли подготовить данные документы то Вы всегда сможете заполнить их у нас в офисе 

Обязательно ознакомьтесь с процедурой покупки тура

Сайт разработан SamsonOS