Экскурсионный авиа тур по Турции: пепрелет, 8 дней интересных эксскурсий,проживание в отелях4*, завтраки+ужины, трансферы, страховка!

Купить
Полная стоимость:23690 ГРН
Стоимость со скидкой:11845 ГРН
Скидка:50%
Экономия:11845 ГРН
Уже купили: 12 чел.
Осталось: 2021-02-28-08-02-03

В стоимость тура входит

В стоимость тура не входит

 • авиа перелет Киев-Анталия -Киев
 • экскурсии по программе
 • размещение в отелях 4* -5*
 • питание:завтраки+ужины
 • страховка
 • услуги гида
 • дополнительные экскурсии
 • входные билеты в музеи и исторические места

Даты заездов

 • 17.01.2021
 • 24.01.2021
 • 31.01.2021
 • 07.02.2021
 • 14.02.2021
 • 21.02.2021
 • 28.02.2021
 • 07.03.2021
 • 14.03.2021
 • 21.03.2021
Анталья - Демре і Міра - Памуккале - Каппадокія - Анталья 
(8 днів 7 ночей) 
Програма тура :
1 день: Приліт, трансфер в готель, поселення в готель, розміщення в Анталії (BB) 
2 день: Обзорна екскурсія по Анталії, розміщення в Анталії (BB)

Обзорна екскурсія по Анталії :
Протягом екскурсії ви зможете ближче познайомитись зі столицею Середземноморського узбережжя Туреччини, її історією та сучасним життям. Ви подивитесь такі історичні пам’ятки, як Часова вежа та давні міські стіни, побачите Республіканську площу,
 пам ’ ятник Ататюрку та міський порт, відвідаєте один з прекраснійших водоспадів міста Однією з візитних карток міста являються ворота Адріана, що були споруджені на честь відвідування міста відомим римським імператором Адріаном у II столітті н.е.
 Монументальні ворота складалися з трьох арочних отворів та у минулому були двох ’ ярусними, при цьому другий ярус складався з статуй імператора та членів його родини. Особливої уваги заслуговує символ Анталії - Мінарет Йивли, що є творінням 
Сельджуків та споруджений на квадратному постаменті з цегли

3 день: Екскурсія Демре і Міра, переїзд до Памуккале, розміщення в Памуккале 
Екскурсія Демре, Міра 
Демре це назва невеликого сучасного турецького міста, розташованого біля того місця, де знаходилося давнє місто Міра. Країна, якій належала Міра, називалася Лікія. А Кекова невеликий турецький острів у Середземному морі а також назва затоки. 
Давнє місто Міра побудовано у 5 столітті до Р.Х. В якості нагадування про сяюче минуле у Мірі збереглися скельні гробниці епохи лікійського союзу та греко-римський театр. Найважливішою частиною екскурсії є відвідування базиліки святителя Миколи. 
Паломництво до залишків зруйнованої базиліки проходить до саркофагу, в якому з великою верогідністю знаходилися мощі Миколи Чудотворця, які було вивезено у кінці 11 сторіччя у італійське місто Барі. 
Саркофаг виконано з білого мармуру, оздоблено барель’єфами та орнаментами рослинної тематики. Стіни храму розписані фресками, а підлога - виклана візантійською мозаїкою.
 Сучасна будівля, що збудована у восьмому століттіі, є реконструкцією церкви, зведеної над могилою святого Миколи у 343 році та потім варварськи зруйнованої під час нападу у сьомому столітті .

4 день: Екскурсія Памуккале, переїзд до Каппадокії, розміщення у Каппадокії (BB)
Екскурсія Памуккале
 Памуккале або «Бавовняна фортеця» - це одна з найвідоміших і найгарніших пам’яток Туреччини, занесених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Хімерні брила з вапняку, вкриті соляними відкладеннями, постануть перед вами подібно величезному білому замку.
 Гарячі мінеральні джерела, які бьють під високим натиском з глибини, утворюють білосніжні вапнякові чаші - травертини. Термальна вода у цьому місці збагачена кальцієм, має лікувальні та омолоджуючі властивості 
Бажаючі можуть прогулятися по травертинам та скупатися у басейні Клеопатри, в якому згідно легенди купалася сама Клеопатра. Занурюючись у басейн, наповнений термальною водою, Ваше тіло обволікають мільйони крихітних бульбашок, 
ви відчуєте на собі, що таке скупатися у «шампанському». Любителям історії пропонуємо здійснити сходження до руїн античного міста Гієраполіс з його театром, некрополем и римськими лазнями. Величний театр Аполлона допоможе вам 
уявити гладіаторські бої, римські фестивалі та спортивні змагання.
 5 день: Екскурсія Каппадокія, розміщення у Каппадокії 

Екскурсія Каппадокія 
Каппадокія – регіон у центральній частині Туреччини. Він відомий своїми чарівними димоходами – високими конусоподібними скельними утвореннями, яких особливо багато у Пашабаге (Долина монахів) та долині Гьореме.
 Також регіон славиться своїми оселями бронзового століття, які видовбали в долинах троглодити (печерні люди), а потім використовували в якості притулків ранні християне. У каньоні Іхлара глибиною 100 метрів розташована безліч висічених у скелях церков. 
За останні десять років Каппадокія отримала популярність як найкраще місце, де можно політати на повітряній кулі Політ на повітряній кулі дозволяє подивитися з висоти на цей гарний ландшафт, створений дощем та вітром 

6 день: Екскурсія Каппадокія на пів дня, переїзд до Анталії, розміщення в Анталії 
Політ на повітряній кулі, Національний парк Гьореме (за додаткову плату)

7 день: Вільний день, Екскурсія Панорама Кемер (за додаткову плату), розміщення в Анталії 

8 день: Виїзд з готелю, трансфер до аеропорту, виліт

Оформление документов

Предоставить указанные документы:
 • Договор по Европе - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
 • Договор по Украине - распечатать в 2-х экземплярах, заполнить и поставить подписи на последней странице
Если по каким-то причинам Вы не смогли подготовить данные документы то Вы всегда сможете заполнить их у нас в офисе 

Обязательно ознакомьтесь с процедурой покупки тура

Сайт разработан SamsonOS